دانلود پایان نامه با عنوان موانع پیاده سازی حسابرسی کامپیوتری در شهرداری

عنوان کامل پایان نامه :

 موانع پیاده سازی حسابرسی کامپیوتری در شهرداری تهران

قسمتی از متن پایان نامه :

.

13  واژه های کلیدی و مفاهیم عملیاتی آن ها

واژه های زیر با مفاهیم عملیاتی زیر در این پژوهش به کار رفته می باشد:

  • سیستم های کامپیوتری:سیستم کامپیوتری به گونه اخص به مفهوم مجموعه واحد پردازش مرکزی،دستگاههای جانبی وسایر دستگاههای ورود و خروج و نگهداری اطلاعات می باشد. به گونه کلی، سیستم های کامپیوتری مجموعه سخت افزار،نرم افزار و حتی کارکنان مرکز خدمات کامپیوتری را شامل می گردد. به بیانی دیگر،سیستم های کامپیوتری به مفهوم سیستم کامپیوتری به اضافه سیستم های کاربردی کامپیوتری،سایرنرم افزارها،کارکنان، سازمان و مدیریت مرکز خدمات کامپیوتری می باشد (آریا،1389،3-2).
  • سیستم کاربردی کامپیوتری: سیستمی می باشد که به مقصود تامین نیازهای بهره گیری کننده در زمینه خاص پردازش اطلاعات، طراحی گردیده می باشد و در آن از کامپیوتر برای نگهداری و پردازش اطلاعات بهره گیری می گردد (آریا،3،1389).
  • حسابرسی کامپیوتری: حسابرسی کامپیوتری فرآیند کاربرد هر نوع سیستم مبتنی بر تکنولوژی اطلاعاتی در راستای کمک به حسابرسان در فرآیند برنامه ریزی، اجرا، کنترل، تکمیل و هدایت عملیات حسابرسی می باشد (فرقاندوست حقیقی، 1378، 36).
  • نرم افزار حسابرسی:نرم افزار حسابرسی به برنامه های حسابرسی اطلاق می گردد که به عنوان بخشی از روش های حسابرسی،به مقصود پردازش اطلاعات سیستم حسابداری واحد مورد رسیدگی که از نظر حسابرسی بااهمیت می باشد،توسط حسابرس مورد بهره گیری قرار گیرد.این نرم افزار ممکن می باشد از یک مجموعه برنامه های نرم افزاری ،برنامه های مخصوص و برنامه خدماتی تشکیل شده باشد (فرقاندوست  حقیقی،72،1389).

 

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

1-14 جمع بندی فصل

     در این فصل،کلیات پژوهش شامل اختصار ای از موضوع پژوهش و اهمیت آن، اهداف و       فرضیه های پژوهش، چارچوب نظری و روش پژوهش و … اظهار گردید که نشان دهنده شرحی روشن از موضوع تحت مطالعه می باشد. مطالب ذکر گردیده در فصول بعد به تناسب موضوع و نیازهای پژوهش با تفصیل بیشتری ارائه خواهد گردید.

 

سوالات یا اهداف پایان نامه :

 

4  هدفهای پژوهش

اهداف این پژوهش بشرح ذیل می باشد:

  • شناسایی موانع پیاده سازی حسابرسی کامپیوتری در شهرداری تهران
  • اولویت بندی موانع موجود با بهره گیری از آزمون رتبه ای فریدمن
  • قابلیت بهره گیری از نتایج بدست آمده در راستای اقدامات بعدی و کمک به تهیه گزارش امکان سنجی حسابرسی کامپیوتری در محیط حسابرسی شهرداری تهران.

پایان نامه موانع پیاده سازی حسابرسی کامپیوتری در شهرداری تهران

پایان نامه موانع پیاده سازی حسابرسی کامپیوتری در شهرداری تهران

پایان نامه - تز - رشته حسابداری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *