۶ درخشش نمونه هایی از مربیان با استفاده از رسانه های اجتماعی

آیا می دانید ۴۱ درصد از مسئولان دانشگاه معتقدند که می توانند به طور مستقیم افزایش تعداد ثبت نام ها را به تلاش های رسانه های اجتماعی خود نسبت دهند؟ این رقم نشان می دهد که بسترهای دیجیتالی در هنگام تعامل با دانشجویان چقدر مؤثر هستند و ارزش رسانه های اجتماعی را به عنوان ابزاری برای جذب و آگاهی از برند نشان می دهد.

دانشجو

به گفته این دانشجویان ، دانشجویان می خواهند عمیق تر از برنامه های موجود در یک نمونه کارها باشند. دانش آموز امروز می خواهد در مورد کالج ، دانشگاه یا ارائه دهنده آموزش خود اطلاعات بیشتری کسب کند – و با ثبت نام چه چیزی را بدست می آورند. به این ترتیب ، مربیان باید دانش آموزان بالقوه را در مورد مزایای انتخاب نه تنها برنامه خود ، بلکه آنچه را که صلاحیت آنها را شخصاً به آنها می دهد ، ارائه دهند ، مانند آنچه در آینده شغلی ممکن است به نظر برسد یا آنچه را که می خواهد در پله های فارغ التحصیلان محترم دنبال کند ، ارائه دهد.

دانش آموز

این وبلاگ به ۶ نمونه درخشان می پردازد که چگونه مربیان از سیستم عامل های دیجیتالی مختلف برای تعامل با دانشجویان استفاده می کنند ، از رقابت جلو می روند و در نهایت ، افزایش ثبت نام ها را نشان می دهند.

دیجیتال

۱) دانشگاه Baylor – Pinterest

در حال حاضر ۶۷٪ از هزاره ها از Pinterest استفاده می کنند و بسترهای اجتماعی را ایجاد می کنند که از نظر جمعیتی جوان بسیار جذاب است. به عنوان یکی از دانشگاه های برتر ایالتی ، دانشگاه بیلور اخیراً از افزایش سطح تعامل ناشی از استفاده زرنگ و دانا از این سیستم عامل برخوردار است.

حضور دانشگاه بیلور در پینترست مملو از انواع مواردی است که دانشجویان آینده نگر ، و همچنین دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان ، جالب خواهند بود. هنگام چک کردن مشخصات آنها ، کاربر می تواند احساس واقعی را برای زندگی یک خرس بیلور بدست آورد.

زادگاه Waco-Baylor بسیار مؤثر است. این هیئت ایده هایی راجع به کارهایی که می توانند در دانشگاه انجام دهند ، و همچنین محیط اطراف دانشگاه به بینندگان می دهد.

ایده

هیئت مدیره بر این واقعیت تأکید دارد که Waco و Baylor شریک زندگی هستند و حمایت باور نکردنی از کل شهر Waco از این موسسه را نشان می دهد. همچنین ، تعدادی از مزایای منحصر به فرد Waco از جمله نزدیکی آن با کلیه شهرهای بزرگ تگزاس را به نمایش می گذارد. هنگام مشاهده این تابلو ، احساس غرور و افتخار که بیلور در زادگاه خود دارد غیرقابل انکار است – و از نظر احساسی چنگ می زند.

سنت های بیلور نمونه عالی دیگری است. این تابلو آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد: ویترین سنت های واقعی و واقعی Baylor. نور در رویدادهای سالانه بسیار پیش بینی شده از جمله بازگشت به خانه ، “دکتر فلفل ساعت” ، همه دانشگاه آواز خواندن ، و موارد دیگر ریخته می شود. این هیئت نشان می دهد که چه چیزی Baylor را از سایر مدارس متفاوت می کند و برای همه دانش آموزانی که سعی در تشخیص Baylor از سایر گزینه های بالقوه دارند ، مفید خواهد بود.

تابلوی Pinterest بیلور با تعادل کامل محتوای احساسی و اطلاع رسانی ، که به صورت هضم پذیر و تعاملی نمایش داده می شود ، نمونه ای درخشان از چگونگی استفاده یک مربی می تواند از رسانه های اجتماعی برای نشان دادن کالاهای خود استفاده کند.