۵- پادکستهای بازاریابی دیجیتال شما باید همین حالا گوش دهید

آیا می دانید ، متوسط ​​کاربر اینترنت روزانه تقریباً دو ساعت در حال مرور شبکه های رسانه های اجتماعی است؟ این مدت زمان باورنکردنی برای سیستم عامل هایی مانند توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، اسنپ چت ، پریسکوپ اختصاص داده شده است – لیست ادامه دارد.

نکته این است که اگر می خواهید در دنیای امروز موفق باشید ، باید چگونگی استفاده از اصول مختلف بازاریابی دیجیتال را به نفع خود بدانید.

دیجیتال

البته بهترین راه برای درک بازاریابی دیجیتال و به دست آوردن مهارت های مورد نیاز شما با گذراندن دوره و گرفتن گواهینامه است.

اما با پیشرفت روند بازاریابی دیجیتال ، پادکست ها روشی جالب ، راحت و مؤثر برای نگه داشتن انگشت خود بر روی نبض ارائه می دهند. در آنجا تعداد زیادی چیز وجود دارد – و بعضی از آنها بهتر از سایرین – بنابراین برای کمک به شما در مرتب کردن گندم از زیر درخت ، در اینجا پنج پادکست وجود دارد که باید همین حالا گوش دهید.

نمایش پادکست #AskGaryVee

به عنوان یک کارآفرین سریال ، نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز ، گوینده انگیزشی و شخصیت اینترنتی شناخته شده بین المللی ،
گری وی بیشتر موفقیت خود را مدیون قدرت بازاریابی دیجیتال است.

مجموعه ای از مجموعه محبوب یوتیوب خود ، پادکست #AskGaryVee پر از شخصیت ، پانچ و نکات عملی است که به شما کمک می کند تا از روندهای نوظهور پیروی کنید و به یک بازاریاب دیجیتال بهتر تبدیل شوید. بعلاوه ، اگر سؤالی دارید ، با استفاده از هشتگ #AskGaryVee می توانید آتش را دور کنید – حتی ممکن است از طریق یکی از قسمت های پادکست خود پاسخی به شما بدهد. ضروری برای بازاریاب مدرن.

این بازاریابی قدیمی

این بازاریابی قدیمی میزبان دوقلوی پویا جو پولیزی و رابرت رز ، پادکست است که برای کمک به شنوندگان خود در درک فضایل بازاریابی محتوا انجام می شود. در حال حاضر تعداد ۱۸۵۰۰۰ مشترک اختصاص داده شده و شمارش ، هر قسمت با یک مونولوگ شروع می شود که چندین بخش آموزشی دنبال می شود و هرکدام با شور و اقتدار تحویل داده می شوند.

بازاریابی محتوا

انتظار بنر شوخ ، بینش های بی ارزش ، واقعیت های جالب و درک نتیجه ای از قدرت داستان پردازی خوب در حال و هوای دیجیتالی پر سرعت امروز را دارید.

موتور مشاغل اجتماعی

لینکدین به تنهایی می بالد
۴۵۰ میلیون کاربر – و این تنها یک بستر رسانه اجتماعی است. اگر می خواهید یک بازاریاب موفق دیجیتالی باشید ، درک چگونگی استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به نفع شما ضروری است و موتور تجارت اجتماعی به شما نشان می دهد که چگونه.

این برنامه شامل بینش های تند و بازپخش پایان نمایش از میزبان خبره است
برنی بورخس که درک بی نهایت خود را از منظر اجتماعی و همچنین دیدگاه بی نظیر میهمانانش به نمایش می گذارد ، هنگامی که می خواهیم به دنیای حواس پرت رسانه های اجتماعی دست پیدا کنیم ، پادکست بهتری نداریم.

بازاریابی مجرای نوار

اگر به دنبال بدست آوردن بنیادی در بازاریابی دیجیتال ، به ویژه رشته هایی از جمله SEO ارگانیک ، بازاریابی به صورت کلمه و استراتژی محتوا هستید ، لازم است اگر زودتر این پادکست را وارد زندگی خود کنید.

از سال ۲۰۰۹ به سختی می گذرد ، جان جانتش میزبان شیطنت ، میزبان پادکست هفتگی را با نکات نبوغ و همچنین گفتگوهای دلربا با امثال نیل پاتل ، آن هاندلی ، جان لی دوماس و پت فلین ، به مهمانان خود می آورد تا چند مورد از آنها را یادآوری کند. اگر می خواهید یک قدم جلوتر از بسته باشید و از دوز هفتگی الهام بازاریابی دیجیتال لذت ببرید ، حتماً در اسرع وقت تنظیم کنید.

پادکست دیوانه بازاریابی

همه این پادکست ها به روش خاص خود متفاوت هستند اما به همان اندازه درخشان هستند و اگر در زمینه حرفه ای در بازاریابی دیجیتال جدی هستید ، آن هدفون را اهدا کنید و آماده روشنگری شوید.

اگر می خواهید چشم انداز خود را بهبود ببخشید ، مهارت های جدیدی در زمینه بازاریابی دیجیتال به دست آورید ، و حرفه خود را ارتقا دهید ، ما مجموعه ای از دوره های تخصصی را پیشنهاد می کنیم. بعلاوه ، اگر مایل هستید بدانید که در چه مناطقی باید پیشرفت کنید ، آزمون مهارت های دیجیتالی رایگان ما را امتحان کنید.