قابلیت جدید گوگل مپس؛ هشتگ در نقشه گوگل

هشتگ زدن به نقشه گوگل (Google Maps) اضافه شد. هشتگ در نقشه گوگل ویژگی جدیدیه که این غول تکنولوژی اونو واسه استفاده هر چی بهتر کاربران از Google Maps جفت و جور کرده.

گوگل مپ بدون سر و صدا ویژگی جدیدی رو به برنامه خود اضافه کرده تا کاربران بهتر بتونن مکانای پیشنهاد شده به وسیله بقیه رو پیدا کنن. گوگل مپس الان در بخش نظرات از هشتگ زدن پشتیبانی می کنه.

با ویژگی جدید اضافه شدن هشتگ در گوگل مپس کاربران میتونن تا تجربه های خود رو به شکل زدن هشتگ در بخش کامنتا به افراد دیگه منتقل کنن.

به گفته techcrunch، گوگل پیشنهاد می کنه که کاربران در هر کامنت بیشترین حد از ۵ هشتگ استفاده کرده و در انتهای نظرات خود بذارن تا خوندن اونا واسه کاربران هم آسون تر باشه.

با زدن هشتگ در گوگل مپس می تونین موقعیتای خاص رو واسه استفاده بهتر با بقیه کاربران به اشتراک بذارین.

این غول تکنولوزی تایید کرد که هشتگ زدن در گوگل مپس بیشتر از یه هفته س که در دستگاه های اندرویدی اجرا شده و فقط به اعضای برنامه راهنمای محلی Google Maps معرفی شده.

راهنمای محلی گوگل مپس برنامه ایه که به اعضا خود اجازه میده تا نظرات، تصاویر و دونسته های خود درباره بنگاها و دیگه مکانایی رو که دیده ان، با بقیه به اشتراک بذارن.

گوگل پیشنهاد می کنه که کاربران با این ویژگی جدید نقشه گوگل علاوه بر کمک به آدمایی که به دنبال رستورانای خاص (مانند رستورانایی که غذاهای رژیمی سرو می کنن) می گردن، می تونن با زدن هشتگ جاذبه های محلی و یا نقاط گردشگری در مکانای جور واجور رو به بقیه معرفی کنن.

گردشگری

اما هشتگ در گوگل مپ برخلاف اینستاگرام و یا دیگه شبکه های اجتماعی، باید واسه استفاده کاربران به درد بخور باشه. مثلا به کار بردن هشتگای عادی مانند #عشق و یا #غذا مطمئنا به درد بخور نیس.

با اضافه کردن هشتگ به Google Maps نقشه های گوگل می تونه به پلتفرم بهتری واسه پیدا کردن بنگاهای اقتصادی و یا بقیه مکانای جور واجور باشه.

اقتصاد

گوگل میگه که واسه به کار گیری ویژگی جدید هشتگ در گوگل مپس فقط کافیه که روی لینک اون در بخش نظرات کلیک کنین و با این کار شما به لیستی از مکانایی دسترسی دارین که دارای هشتگ مشابه هستن.

هنوز زمان خاصی واسه به کار گیری ویژگی هشتگ در Google Maps واسه سیستم عامل iOS یا وب اعلام نشده.

منیع: techrato.com